УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 26.02.2024 10:00

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 7 березня 2024 року о 1400 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання  36-ї чергової сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців сил оборони України.

2. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної  Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки та затвердження їх у новій редакції.

4. Про внесення змін до Програми національного спротиву Іршанської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

5. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання оплачуваних суспільно корисних робіт на 2024 – 2026 роки.

6. Про затвердження Плану трансформації прогнозованої мережі закладів загальної середньої освіти Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

7. Про внесення змін до Програми розвитку КП «Іршанське комунальне підприємство» на 2022-2024 рік.

8. Про прийняття у комунальну власність Іршанської територіальної громади об’єктів нерухомого майна.

9. Про внесення змін до рішення Іршанської селищної ради Житомирська область Коростенський район від 21.12.2023 № 533 «Про структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Іршанської селищної ради та її виконавчих органів».

10. Про облаштування соціального житла, що перебуває на балансі КП «Іршанське КП».

11. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за 2023 рік.

12.Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

13. Про затвердження програми розроблення та коригування містобудівної документації Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

14. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2024 році.

15. Про передачу земельної ділянки у постійне користування відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради.

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності за межами населеного пункту.

17. Про надання земельної ділянки в оренду гр. Грищенку О.В.

18. Про надання земельної ділянки в оренду гр. Грищенку О.В.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

20. Про надання в оренду ПП «Діабаз» земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту.

21. Про надання земельної ділянки в оренду ФО-П Гуринчук Т.С.

22. Про надання дозволу гр.Іщук С.І. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

23. Про надання дозволу ТОВ ТК «Полісся-Продукт» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

24. Про надання дозволу гр.Вороні Г.В. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

25. Про внесення змін до рішення сесії ради «Про надання дозволу гр.Беляку В.Л. на викуп земельної ділянки».

26. Про внесення змін до рішення сесії ради «Про надання дозволу гр.Волохову Р.М. на викуп земельної ділянки».

27. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.

28. Про розгляд заяви ТОВ «Геоінвестпром».

29. Про розгляд заяви ПП «Ірша-1».

30. Про звіт поліцейських офіцерів громади за 2023 рік.

31. Про звіт старости Добринського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік.

32. Про звіт старости Меленівського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік.

33. Про звіт старости Шершнівського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік .

34. Про звіти постійних комісій Іршанської селищної ради за 2023 рік.

35. Про звіт селищного голови Іршанської селищної ради за 2023 рік.

36. Про Звернення  Іршанської селищної ради до Президента України, Об‘єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених Служби Безпеки України, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісті за особливих обставин МВС України, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Різне.