#плічопліч: У Житомирі відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу змагань з баскетболу

Дата: 26.02.2024 10:37

У Житомирі нагородили переможців ІІ етапу змагань з баскетболу, які проходили в рамках загальнонаціонального проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Церемонія відбулася в приміщенні Департаменту освіти Житомирської міської ради, де молоді спортсмени та їх тренери були відзначені за високі досягнення та вклад у розвиток шкільного спорту.

У змаганнях серед команд дівчат лідерські позиції зайняли:

1 місце – ліцей № 21;

2 місце – команда ліцею № 5;

3 місце – команда ліцею № 7.

Серед юнацьких команд найкращими стали:

1 місце – ліцей № 3;

2 місце – команда ліцею № 6;

3 місце – команда ліцею № 27.

Цей етап змагань показав, наскільки важливу роль відіграє спорт у вихованні молодого покоління, формуванні лідерських якостей та сприянні здоровому способу життя. Організатори та учасники висловлюють подяку всім, хто долучився до проведення змагань, та з нетерпінням чекають на наступні етапи проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”.