Відбудеться засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 28.02.2024 15:45

29  лютого  2024 року о 14:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання  постійної комісії  Іршанської селищної ради   з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення   Іршанської селищної ради Житомирська область  Коростенський район від 21.12.2023  № 533 «Про структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Іршанської  селищної ради та її виконавчих органів».

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за 2023 рік.

3.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво споруди цивільного захисту подвійного призначення на території Іршанського ліцею за адресою: Житомирська обл. Коростенський р-н смт.Іршанськ вул.Шевченка, 20».

4.Про затвердження програми розроблення та коригування містобудівної документації Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

5. Про передачу земельної ділянки у постійне користування відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я  Іршанської селищної ради.

6. Про  затвердження проєкту землеустроющодо відведення земельних ділянок комунальної власності за межами населеного пункту.

7. Про надання земельної ділянки в оренду гр.ГрищенкуО.В. (0,7600 га)

8. Про надання земельної ділянки в оренду гр.Грищенку О.В. (0,4000 га)

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

10. Про  надання в оренду ПП «Діабаз» земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту.

11. Про надання земельної ділянки в оренду ФО-П Гуринчук Т.С.

12. Про надання дозволу гр.Іщук С.І. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

13. Про надання дозволу ТОВ ТК «Полісся-Продукт» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

14. Про надання дозволу гр.Вороні Г.В. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

15. Про внесення змін до рішення сесії ради «Про надання дозволу гр.Беляку В.Л. на викуп земельної ділянки».

16. Про внесення змін до рішення сесії ради «Про надання дозволу гр.Волохову Р.М. на викуп земельної ділянки».

17. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.

18. Про розгляд заяви ТОВ «Геоінвестпром».

19. Про розгляд заяви ПП «Ірша-1».

20.Про звіт старости Добринського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік.

21. Про звіт старости Меленівського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 р

22.Про звіт старости Шершнівського старостинського округу про виконання повноважень за 2023р

23. Про звіт селищного голови Іршанської селищної ради за 2023 рік.

24. Про Звернення  Іршанської селищної ради до Президента України, Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених Служби Безпеки України, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб,зниклих безвісти за особливих обставин МВС України,Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

25. Про звіти постійних комісій Іршанської селищної ради за 2023 рік.

26. Про порядок денний 36 сесії Іршанської селищної ради VІІІ скликання.