27 лютого в Іршанському Центрі естетичного виховання відбувся селищний захід - базовий тренінг з психологічної стійкості "Провідники змін"

Дата: 28.02.2024 16:15

27 лютого 2024 року в Іршанському Центрі естетичного виховання за ініціативи ГО «Фонд Маша» та за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ відбувся селищний захід - базовий тренінг з психологічної стійкості "Провідники змін".

Тренер - Tetiana Kereselidze

Тетяна Кереселідзе (м.Коростень).

Учасники практично ознайомились з багатовимірною моделлю подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності «BASIC Ph», отримали практичні навички психологічної стабілізації та стресостійкості для покращення ментального стану, а також набули важливих навичок для запобігання вигорання.

Дружнє, відверте спілкування з Тетяною та її помічницею Каріною створило позитивну, доброзичливу атмосферу, що дало можливість опанувати стратегії поведінки, які запобігають психологічному вигоранню, та дізнатися як надавати емоційну підтримку один одному та дітям.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/440914586861181/permalink/1445239006428729/?mibextid=oMANbw