Відбудеться спільне засідання постійної комісії  Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики та постійної комісії Іршанської селищної ради з питань прав людини, законності,

Дата: 01.03.2024 15:27

05 березня 2024 року о 15:00 год.

в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться спільне засідання постійної комісії  Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики та постійної комісії Іршанської селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, антикорупційної діяльності та з гуманітарних питань.

Порядок денний:

1. Про надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців сил оборони України.

2. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної  Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки та затвердження їх у новій редакції.

4. Про внесення змін до Програми національного спротиву Іршанської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

5. Про затвердження Програми організації суспільно  корисних  робіт  для осіб,  на яких судом  накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання      оплачуваних  суспільно  корисних робіт   на 2024 – 2026 роки.

6. Про затвердження  Плану трансформації прогнозованої мережі закладів загальної середньої освіти Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

6. Про внесення змін до рішення   Іршанської селищної ради Житомирська область  Коростенський район від 21.12.2023  № 533 «Про структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Іршанської  селищної ради та її виконавчих органів».

7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво споруди цивільного захисту подвійного призначення на території Іршанського ліцею за адресою: Житомирська обл. Коростенський р-н смт.Іршанськ вул.Шевченка, 20».

8. Про надання фінансової підтримки КП «Іршанське КП».

9. Про облаштування соціального житла, що перебуває на балансі КП «Іршанське КП».

10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за 2023 рік.

11. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

12. Про звіт старости Добринського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік.

13. Про звіт старости Меленівського старостинського округу про виконання повноважень за 2023 рік.

14. Про звіт старости Шершнівського старостинського округу про виконання

повноважень за 2023 рік.

15. Про звіти постійних комісій Іршанської селищної ради за 2023 рік.

16. Про звіт селищного голови Іршанської селищної ради за 2023 рік.

17. Про Звернення  Іршанської селищної ради до Президента України, Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених Служби Безпеки України, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб,зниклих безвісти за особливих обставин МВС України,Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

18. Про розгляд заяв щодо врегулювання конфлікту інтересів.

19. Про порядок денний 36 сесії Іршанської селищної ради VІІІ скликання.