Про участь у благодійній акції «Подаруй книгу військовому»

Дата: 01.03.2024 15:35

З метою підтримки військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію в закладах охорони здоров’я, та популяризації української мови та літератури волонтери (учні та педагоги) Іршанського ліцею, Меленівської гімназії, Добринської гімназії долучилися до збору книжок в рамках благодійної акції «Подаруй книгу військовому». Зібрали більше 100 примірників художньої літератури із домашніх бібліотек, 30 екземплярів збірки поезій «2022. Записки постмодерніста» було передано Олександром Забродським, випускником Іршанського ліцею. Книги були підписані словами вдячності та підтримки на адресу наших захисників та захисниць і передані до Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича. Сьогодні отримали звістку, що гортають сторінки подарованих книжок захисники у Центральному військовому клінічному шпиталі Західного регіону у м.Львів. Дякуємо усім! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!