#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини

Дата: 07.03.2024 13:10

Нещодавно стартував II етап наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який продовжує гуртувати навколо себе учнів Березівської громади.

Три волейбольні команди з Березівки, Василівки та Садок зійшлися у наполегливій боротьбі.

Відмінну командну гру показали представниці Садківського ліцею, за що й отримали найвищу нагороду — кубок змагань та диплом лідерів. Зовсім на трошки поступилися переможцям змагань дівчата із Березівського ліцею та отримати «срібло», ну а дипломом за III місце нагороджена команда Василівського ліцею.

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо продовжувати наполегливо тренуватися, досягати нових вершин, перемог і підтримувати сильний командний дух.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #волейбол

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису