Пліч-о-пліч. Змагання з волейболу серед учнів закладів освіти Іршанської громади

Дата: 12.03.2024 16:41

В Іршанській громаді триває другий етап змагань в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який передбачає змагання шкільних команд на рівні територіальних громад. Змагання з волейболу  проходили 12 березня в спортивній залі ФОК Іршанського ГЗК.

Участь у другому етапі змагань з волейболу взяли три команди – команда Іршанського ліцею, команда Меленівської гімназії та Добринської гімназії.

Спортивний захід розпочався урочисто з колективного виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання, у пам’ять про загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів. Учасники гучно подякували Збройним Силам України за те, що дають можливість проводити такі заходи.

У результаті змагань  перемогу здобула команда Іршанського ліцею, друге місце вибороли волейболісти Меленівської гімназії, а третє місце дісталося гравцям з Добринської гімназії. Команди були нагороджені відповідними кубками та дипломами, а кожен юний волейболіст отримав диплом учасника змагань.

Переможці представлятимуть Іршанську громаду у наступному, III етапі, та змагатимуться з командами інших територіальних громад Коростенського району.

Зичимо нашим юним спортсменам нових перемог та здобутків!