Завадський С.О, Каневська О.П., Сулима Н.А., Чумак О.Л.

Дата: 14.03.2024 16:01

ПОВІДОМЛЕННЯ

11 березня 2024 року в Іршанській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”:

• головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці - Завадського Сергія Олександровича;
  • спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності - Каневської Ольги Петрівни;
  • спеціаліста І категорії з юридичних питань сектору з кадрових та правових питань – Сулими Наталії Анатоліївни;
  • начальника Служби у справах дітей Іршанської селищної ради - Чумак Олени Леонідівни.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2023 рік Завадського С.О., Каневської О.П., Сулими Н.А., Чумак О.Л. додаються.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2023 рік Завадського С.О.

Копія заяви про проведення перевірки Завадського С.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2022 рік Каневської О.П.

Копія заяви про проведення перевірки Каневської О.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2023 рік Сулими Н.А.
Копія заяви про проведення перевірки Сулими Н.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2023 рік Чумак О.Л.
Копія заяви про проведення перевірки Чумак О.Л.