Вічна пам’ять герою-земляку Гомонюку Артему

Дата: 18.03.2024 13:55

Вічна пам’ять герою-земляку

Гомонюку Артему

Чергова страшна новина в нашій територіальній громаді:

стрілець-номер обслуги 4 аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу 2 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини xxxxx, солдат

Гомонюк Артем Юрійович

загинув 12 березня 2024 року поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області вірний військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконувавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність внаслідок артилерійського обстрілу.

Народився 15.02.1993 року в селищі Іршанськ. Базову загальну середню освіту здобув в місцевій школі, продовжив навчання в Житомирському автомобільно-дорожному коледжі, Державному університеті «Житомирська політехніка» та здобув спеціальність інженер-механік, працював на різних підприємствах. Був мобілізований 18 серпня 2022 року.

Важкий біль втрати…Висловлюємо співчуття батькам Лілії Сергіївні та Юрію Павловичу, сестрі Дар’ї, дружині Ользі, синочкам Матвію та Даміру, рідним та близьким… Співпереживаємо…

Схиляємо голови та коліна… Вічна і світла пам’ять…

Герої не вмирають!

(Про церемонію прощання повідомимо додатково)