УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 29.03.2024 13:21

Відповідно до Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції) та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції), затверджених рішенням 36 сесії Іршанської селищної ради 8 скликання № 544  від 07.03.2024 року, виконавчий комітет Іршанської селищної ради на своєму засіданні 28 березня 2024 року,   розглянув та вирішив надати  одноразову грошову допомогу 60 військовослужбовцям сил оборони України на суму 900000,00 (Дев’ятсот тисяч) гривень.

До уваги населення нашої громадиПрийом заяв на одноразову грошову допомогу військовослужбовцям сил оборони України буде проводитися постійно. Заяви будуть розглядатися в порядку надходження та виплачуватися після розгляду на чергових засіданнях виконавчого комітету. Виконавчий комітет Іршанської селищної ради, після розгляду, буде надавати інформацію, про кількість розглянутих заяв та суму відшкодування на офіційному сайті Іршанської селищної ради. З переліком документів необхідних для отримання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям сил оборони України можна ознайомитися в розділі ХІІ Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції).