УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 04.04.2024 10:51

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 18 квітня 2024 року о 1400  год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  засідання 37-ї чергової сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості територіальної громади Іршанської селищної ради на 2024 – 2026 роки.

2.Про внесення змін до Програми національного спротиву Іршанської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

3.Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Іршанської селищної територіальної громади.

4.Про приватизацію об’єкта комунальної власності Іршанської територіальної  громади шляхом продажу на електронному аукціоні.

5. Про затвердження селищної (комплексної) Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2024 рік.

6. Про перепрофілювання (зміну типу) шляхом пониження ступеню та перейменування Меленівської гімназії Іршанської селищної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

7.Про надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної ериторіальної громади.

8.Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік та затвердження у новій редакції.

9.Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку виконавчого комітету Іршанської селищної ради.

10. Про затвердження Порядку ведення Реєстру об’єктів комунальної власності Іршанської селищної територіальної громади.

11.Про розроблення детального плану території   Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ТОВ «ГРАНІТ ЛТД»).

12.Про затвердження  детального плану території земельної ділянки (Островський О.В.).

13.Про затвердження  детального плану території земельної ділянки (Єрмаков А.В.).

14. Про затвердження  Програми розвитку земельних відносин по Іршанській селищній раді на 2021-2025 роки в новій редакції.

15. Про внесення змін до Положення про відділ земельних ресурсів, екології та ОНС Іршанської селищної ради та затвердження його в новій редакції.

16. Про поновлення терміну дії договору оренди землі АТ «ЖИТОМИРГАЗ».

17. Про надання дозволу ФО-П Кидуну Ю.П. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки.

20.Про встановлення земельного сервітутута укладання договору земельного сервітуту з ФГ «Ганнопіль».

21. Про передачу у власність гр.Стенюку О.К. земельну ділянку  у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.

23. Про відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво для населення.

24. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Різне.