Шануємо пам’ять предків, або прибирання на сільському кладовищі в селі Шершні

Дата: 08.04.2024 16:02

Прибрати місця поховання наших родичів – це святий обов’язок кожної свідомої людини. Традиційно  весною здійснюється прибирання кладовищ. Цього року в понеділок восьмого квітня мешканці села Шершні разом з працівниками Іршанської селищної ради, в тому числі старостою Наталією Ющенко, а також депутатом Надією Мазяр вийшли на такий захід. Погодні умови не підвели, працювали активно і дружно. Селищний голова, який приїхав на місце події, поспілкувався з жителями та подякував всім за працю та громадянську позицію.  Доглянуті кладовища показують наші людські моральні цінності.

Закликаємо всіх жителів громади долучатися до подібних заходів, підтримувати чистоту під час відвідування місць поховання, не приносити штучні квіти, які небезпечні і для екології.