Відбудеться засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 10.04.2024 14:27

11 квітня 2024 року о 13:30 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Порядок денний:

1.Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ТОВ «ГРАНІТ ЛТД»).

2.Про затвердження детального плану території земельної ділянки (Островський О.В.).

3.Про затвердження детального плану території земельної ділянки (Єрмаков А.В.).

4.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин по Іршанській селищній раді на 2021-2025 роки в новій редакції.

5.Про внесення змін до Положення про відділ земельних ресурсів, екології та ОНС Іршанської селищної ради та затвердження його в новій редакції.

6.Про поновлення терміну дії договору оренди землі АТ «ЖИТОМИРГАЗ».

7.Про надання дозволу ФО-П Кидуну Ю.П. на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

10.Про встановлення земельного сервітутута укладання договору земельного сервітуту з ФГ «Ганнопіль».

11.Про передачу у власність гр. Стенюку О.К. земельну ділянку  у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12.Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.

13.Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

14.Про порядок денний 37 сесії Іршанської селищної ради VІІІ скликання.

З проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному веб - сайті Іршанської селищної ради  https://irshanska-gromada.gov.ua в розділі «Проєкти рішень сесій».