Запрошуємо на роботу ​Спеціаліста ІІ категорії Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради для здійснення публічних закупівель на PROZZORO

Дата: 12.04.2024 14:19

Вимоги до кандидата:

Посаду спеціаліста ІІ категорії   може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче спеціаліста (магістра) , бажано мати юридичну або економічну освіту, а також стан здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. З 24 лютого 2022 року відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" приймаються на роботу без конкурсного відбору до закінчення строку, на який було введено воєнний стан.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради.

Необхідні документи:

• дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту,
  • копію документа, який посвідчує особу (паспорт, реєстраційний номер);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • резюме (1-2 сторінки).

Особа, яка претендує на зайняття посади в Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Подача документів здійснюється за адресою:
Житомирська обл., Коростенський р-н, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 16.

Довідки за телефонами: +380 (96) 304-52-21