Відбудеться засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики

Дата: 15.04.2024 16:36

16 квітня 2024 року о 1500 год.в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Програми національного спротиву Іршанської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

2.Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Іршанської селищної територіальної громади.

3. Про    перепрофілювання  (зміну    типу) та  перейменування  Меленівської  гімназії Іршанської селищної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

4.Про надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної територіальної громади.

5.Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Житомирської області та проживають на території Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік та затвердження у новій редакції.

6.Про відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво для населення.

7. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

8. Про порядок денний 37 сесії Іршанської селищної ради VІІІ скликання.

Різне.