#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група розглянула тендерні закупівлі, вартість яких перевищили 5 млн грн

Дата: 18.04.2024 18:25

Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Зокрема було розглянуто закупівлі паливно-мастильних матеріалів вартість яких перевищили 5 млн грн.

Тендери були оголошені КП Житомирським трамвайно-тролейбусним управлінням, КП “Житомирводоканал” та КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради.

Про свої наміри підприємства заявили у березні поточного року. Загальна сума коштів, що спрямована на такі закупівлі склала 26 млн 801 тис. грн.

Наразі деякі закупівлі завершені по іншим тривають торги.

Нагадуємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Відповідну інформацію надсилайте на електронну адресу — prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.