УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 24.04.2024 16:17

Фото без опису

Відповідно до Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції) та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції), затверджених рішенням 36 сесії Іршанської селищної ради 8 скликання № 544 від 07.03.2024 року, виконавчий комітет Іршанської селищної ради на своєму засіданні 24 квітня 2024 року, розглянув та вирішив надати  одноразову грошову допомогу 132 військовослужбовцям сил оборони України на суму 1’980’000 (Один мільйон дев’ятсот вісімдесят тисяч ) гривень.

До уваги населення нашої громадиПрийом заяв на одноразову грошову допомогу військовослужбовцям сил оборони України буде проводитися постійно. Заяви будуть розглядатися в порядку надходження та виплачуватися після розгляду на чергових засіданнях виконавчого комітету. Виконавчий комітет Іршанської селищної ради, після розгляду, буде надавати інформацію, про кількість розглянутих заяв та суму відшкодування на офіційному сайті Іршанської селищної ради. З переліком документів необхідних для отримання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям сил оборони України можна ознайомитися в розділі ХІІ Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції).