УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 25.04.2024 08:25

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 9 травня 2024 року о 1400  год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання 38-ї чергової сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про затвердження  детального плану території земельної ділянки (за заявою   Кузьменко В.Я.).

2. Про надання дозволу на оновлення  «Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 170,0000 га розташованої за межами населеного пункту, на території Хорошівського району Житомирської області, для розміщення кар’єру АТ «ОГХК» по видобутку титанових руд на Юрській ділянці Межирічного родовища (ІІ черга)».

3.Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності Іршанської територіальної  громади: нежитлової будівлі котельні, загальною площею  2090,8 м2 за адресою селище Іршанськ, вулиця Гулія, 1Б.

4.Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за I квартал 2024 року.

Різне.