Оголошення на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліста відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Іршанської селищної ради

Дата: 06.05.2024 14:03

Оголошення

на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліста відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку

Іршанської селищної ради

Іршанська селищна рада  ОГОЛОШУЄ заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Іршанської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата на посаду:

- громадянство України;

- вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- вільне володіння комп’ютером;

- без вимог до стажу;

знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

- перевага надається кандидатам, які  мають економічну освіту та володіють англійською мовою.

Особа, яка бажає працювати, має подати заяву, заповнену особову картку встановленого зразка та документи, що підтверджують наявність у неї громадянства України та освіти згідно з вимогами законодавства.

Крім цього необхідним є заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Іршанській селищній раді за адресою:

смт. Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7, кабінет № 18 (2-ий поверх).