Розроблено Економічний профіль Іршанської громади

Дата: 27.05.2024 14:16

НУО «Сучасний Формат» спільно з працівниками Іршанської селищної ради за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розробила економічний профіль для Іршанської громади.
     Профіль містить візуалізовану аналітико-статистичну інформацію у вигляді таблиць, графіків та діаграм, що допоможуть громаді у подальшому аналізі, залученні інвесторів та презентації її конкурентних переваг. Документ характеризує різні аспекти економічного розвитку та вказує на пріоритетні сфери діяльності.

Іршанська громада висловлює вдячність НУО "Сучасний формат" та проєкту  USAID «ГОВЕРЛА» за надання методичної та консультативної підтримки з питань місцевого економічного розвитку, а також за створення якісного економічного профілю громади.

Нагадаємо, НУО «Сучасний Формат» допомогає 10 громадам-партнеркам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Житомирській області розробити програми місцевого економічного розвитку (МЕР). Участь у проєкті беруть Гришковецька, Ємільчинська, Звягельска, Іршанська, Коростенська, Любарська, Тетерівська, Хорошівська, Черняхівська, Чуднівська громади Житомирщини.

Економічний профіль Іршанської громади