Звітний концерт та випуск Іршанської школи мистецтв - 2024

Дата: 28.05.2024 10:33

24 травня в атмосфері витонченої музичної творчості, яскравих талантів пройшов звітний концерт та випуск  Іршанської школи мистецтв. Цьогоріч школа випустила 16 учнів. Це випускники різних напрямків: музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. Концерт став фінальним акордом цього навчального року. Під час концертної програми один одного змінювали різні колективи, ансамблі та солісти. Кращі учні та цьогорічні випускники школи мистецтв, разом зі своїми викладачами продемонстрували отримані на уроках навички, порадували глядачів своїми талантами і любов’ю до мистецтва. Під час проведення заходу глядацька зала майже вщент була заповнена глядачами. Захід відвідала заступник голови селищної ради Галина Ширченко, начальник та спеціалісти відділу ОКСМп та ОЗ, почесними гостями на святі були Олена Коваленко - регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирський області, правозахисниця, громадська діячка та Доменіко Лавіано - італійський фотограф і письменник, громадський діяч (Італія, Мілан), які залишилися у захваті від виступів артистів.

З вітальними словами до присутніх звернулася директорка школи Тамара Злобіна, яка побажала випускникам залишити у своєму серці яскраві, веселі та радісні спогади,  не зупинятися у творчому розвитку, прославляти наше селище, примножувати культуру українського мужнього, незламного народу. Під час урочистої частини директорка вручила випускникам свідоцтва про початкову мистецьку освіту.