Увага! Важлива інформація!

Дата: 28.05.2024 15:30

Відповідно до Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції) та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції), затверджених рішенням 36 сесії Іршанської селищної ради 8 скликання № 544 від 07.03.2024 року, виконавчий комітет Іршанської селищної ради на своєму засіданні 28 травня 2024 року, розглянув та вирішив надати одноразову грошову допомогу 30 військовослужбовцям сил оборони України на суму 450’000 ( чотириста п’ятдесят тисяч ) гривень.

До уваги населення нашої громади! Прийом заяв на одноразову грошову допомогу військовослужбовцям сил оборони України проводиться постійно. Заяви розглядаються в порядку надходження та виплачуються після розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету. З переліком документів необхідних для отримання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям сил оборони України можна ознайомитися в розділі ХІІ Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки (у новій редакції).