Іспанія, Бельгія та Португалія підтримають Україну

Дата: 29.05.2024 14:29

Фото без опису

Ще три чіткі голоси за Саміт миру, ще три безпекові угоди для України, ще три принципові підтвердження нашого орієнтира – повної інтеграції України в європейський простір.

Спільні проекти у виробництві зброї, техніка, боєприпаси, наближення застосування F-16 у нашому небі нашими воїнами – ще більше українських інструментів для захисту життя.

Вдячний Іспанії, Бельгії та Португалії за нові рішення на підтримку України, нашого захисту, нашої дипломатії та спільної економічної роботи, зокрема в оборонно-промисловому комплексі. Разом завжди сильніші!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису