ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради

Дата: 10.06.2024 11:50

про проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», розпорядженням голови Іршанської селищної ради від 24.05.2024 № 87, створена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування молодіжної ради при Іршанській селищній раді.

Оголошується  початок прийому документів на вступ до складу молодіжної ради при Іршанській селищній раді.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

– представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Іршанської селищної територіальної громади (за згодою);

– представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

– особами, реєстрацією місця проживання яких є Іршанська селищна територіальна громада.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву за формою згідно з додатком, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, учнівського або студентського самоврядування, чи від молоді Іршанської селищної ради (у разі, коли молода особа подає заяву самостійно).

Для представників інститутів громадянського суспільства до заяви додаються:

– прийняте у встановленому порядку рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

– біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, учнівського або студентського самоврядування, контактної інформації, досвіду особистої діяльності, участі у проєктах, що проводили, обмін досвідом тощо;

– інформація про надання згоди делегованого представника на обробку персональних даних.

Для молоді Іршанської селищної ради до заяви додаються:

– біографічна довідка із зазначенням власного прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи (за наявності), контактної інформації;

– Підписний лист для збору підписів жителів Іршанської селищної ради про підтримку кандидата, що містить такі дані: суть питання, яке порушується кандидатом; порядковий номер особи, ПІБ, дата народження, місце реєстрації, підпис особи, яка підписує лист, та дата підписання.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

– невідповідність поданих документів наведеним вище вимогам;

– неусунення невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк не пізніше ніж 15 календарних днів до проведення установчих зборів;

– недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

– відмова від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу;

– перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Заява і документи приймаються до 10 липня 2024 року включно в паперовому чи електронному вигляді за адресою: селище Іршанськ, вул.Гулія,7 (ІІІ поверх) та в електронному вигляді на адресу osvita_irshansk@ukr.net. Відповідальна особа – Білецька Вікторія Вячеславівна, тел. 066-139-68-24

Повідомляємо, що 30 липня 2024 року о 16:00 в приміщенні сесійної зали Іршанської селищної ради за адресою: селище Іршанськ, вул.Гулія,7, відбудуться установчі збори для формування складу молодіжної ради при Іршанській селищній раді.

Порядок денний установчих зборів:

1. Інформація голови ініціативної групи з формування складу Молодіжної ради при Іршанській селищній раді про проведену групою роботу.
  2. Вибори лічильної комісії установчих зборів.
  3. Вибори голови установчих зборів.
  4. Вибори секретаря установчих зборів.
  5. Вибори членів складу Молодіжної ради.

Звертаємо увагу кандидатів до складу молодіжної ради при Іршанській селищній раді!

Згідно з типовим положенням про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, склад молодіжної ради формуватиметься на установчих зборах 30.07.2024 року шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів

для формування складу молодіжної ради при Іршанській селищній раді:

1. СМОЛЯНЮК Наталя Петрівна – начальник відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради;
  2. БІЛЕЦЬКА Вікторія Вячеславівна – спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради;
  3. КАЙДАЛОВ Володимир Валентинович – спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради;
  4. ЧАПЛІНСЬКА Анна Олександрівна – соціальний педагог Іршанського ліцею;
  5. КОВАЛЕНКО Іванна Василівна – координатор соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»