УВАГА! Шановні, співвласники багатоквартирних будинків селища Іршанськ!

Дата: 10.07.2024 15:53

УВАГА!

Шановні, співвласники багатоквартирних будинків селища Іршанськ!

Керуючись, п. 6 рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради № 160 від 26.06.2024 (далі – Рішення), КП «Іршанське комунальне підприємство» у межах повноважень, ознайомлює, вас, з даним Рішенням, на підставі якого виконавчий комітет селищної ради розпочинає процедуру проведення конкурсу з призначення управителя усіх багатоквартирних будинків селища Іршанськ!

Тобто, виконавчий комітет Іршанської селищної ради вирішив виступити організатором конкурсу з призначення  управителя багатоквартирного будинку в селищі Іршанськ щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та здійснити організаційні заходи, щодо підготовки, та проведення конкурсу, в установленому законодавством порядку.

З повним змістом даного Рішення, ви, можете ознайомитися на офіційному сайті Іршанської громади, за активним посиланням: https://irshanska-gromada.gov.ua/docs/1723199/.

Адміністрація КП