Проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» тепер має телеграм-канал

Дата: 16.07.2024 15:52

Команда проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» запустила  телеграм-канал під назвою «Вільні від насильства» https://t.me/vilni_vid_nasylstva.

Тут можна отримати корисну інформацію від експертів із тематики запобігання і протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

Пошук у каналі дуже простий. За ключовими словами можна відразу знайти питання, яке вас цікавить:

#колонка_психолога

#колонка_юриста

#матеріали

#можливості

#онлайн_навчання

#рекомендації

#проєкт

#інфографіка

Підбірка ключових слів оновлюватиметься!

Проєкт UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Канади та Великої Британі.