Як користуватися месенджерами безпечно. ВІДЕО

Дата: 19.07.2024 11:38

«Ви виграли мільйон гривень, перейдіть за посиланням, щоб отримати гроші». «Дивись, хто потрапив у ДТП». «Завантажте оновлену версію застосунку, щоб підтвердити свої банківські дані».

Чи надходили вам колись такі повідомлення? За допомогою них цифрові злодії полюють на вашу особисту інформацію та гроші. Якщо натиснете на посилання в повідомленні, то ваші дані легко потраплять до рук злочинців.

Тож як подбати про безпеку даних у месенджерах?

• увімкніть двоетапну перевірку в месенджері
  • не переходьте за сумнівними посиланнями
  • не користуйтеся невідомими чатботами. Перевірити справжність чатбота можете тут (https://dovidka.info/botcheker/)
  • перевіряйте, які пристрої під’єднуються до вашого облікового запису. Якщо виявили невідомий гаджет — видаліть його та змініть пароль
  • закрийте доступ до персональної інформації

Пам’ятайте: чим менше персональних даних у месенджері, тим менше шансів у зловмисників заволодіти ними.

Будьте уважними та перевірте налаштування безпеки в месенджерах, якими користуєтеся​.

Поради від проєкту Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій