Консультування психолога для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників та дітей, які влаштовані на виховання в зазначені сімейні форми

Дата: 22.07.2024 11:08

Повідомляємо, що при службі психологічної допомоги «Телефон Довіри» Житомирського обласного центру соціальних служб організоване консультування психолога, який надає психологічні послуги.

Для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників та дітей, які влаштовані на виховання в зазначені сімейні форми, є можливість отримання психологічного консультування, а саме:

-        психологічну підтримку у потрібну хвилину;

-        підтримку у кризових ситуаціях;

-        піклування про власний емоційний стан;

-        можливість виговоритися (без осуджень);

-        отримати допомогу у пошуку рішень та вибору життєвого шляху;

-        доступ до координат потрібних служб.

Дана послуга є безкоштовною, конфіденційною та анонімною.

Консультант «Телефону Довіри» працює за номером 38(068)718-59-82, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, перерва: 13:00-14:00.