ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень щодо врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки

Дата: 11.09.2024 16:04

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

при розгляді документа державного планування (містобудівної документації місцевого рівня) Детальний план території земельної ділянки площею 1,2266га, кадастровий номер 1821181800:05:001:0520 у зв’язку із зміною цільового призначення із «земель запасу» (16.00) на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані із користування надрами»  (11.01), що розташована за межами с.Добринь Житомирської області Коростенського району та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 1,2266га, кадастровий номер 1821181800:05:001:0520 у зв’язку із зміною цільового призначення із «земель запасу» (16.00) на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані із користування надрами»  (11.01), що розташована за межами с.Добринь Житомирської області Коростенського району та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 2022 р. N 1196 ( 1196-2022-п)  «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території за адресою Житомирська обл.,  Коростенський район, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення 37 сесії Іршанської селищної ради 8 скликання за №590 від 18 квітня 2024 року «Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ТОВ «ГРАНІТ ЛТД»)».

Метою та основним завданням ДПТ є визначення функціонального призначення території, деталізації планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, уточнення меж всіх обмежень у використанні земель, визначення параметрів забудови та містобудівних умов та обмежень тощо.

Мета стратегічної екологічної оцінки проєкту: сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).

Розробник містобудівної документації  Фізична особа підприємець Припотень К.О.,  тел.067-410-62-42

Замовник: Іршанська селищна рада.

Платник: ТОВ «ГРАНІТ ЛТД»

Рішення про затвердження містобудівної документації прийматиме Іршанська селищна рада:

Місце розташування: 12110, Житомирська обл.,  Коростенський район, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, E-mail: Irshansk_rada@ukr.net

Громадське  обговорення починається 11 вересня 2024 року і триватиме до               11 жовтня 2024 року.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Іршанській селищній раді у відділі містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку (2 поверх, 18 каб.), понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця -  з 8.00 до 16.00.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Пуліновська Лариса Петрівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються відповідальною особою до 11 жовтня  2024 року включно, за адресою Житомирська обл.,  Коростенський район, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7 або на електронну скриньку arkhitektura_irshansk@ukr.net

Пропозиції та зауваження відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення,  депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Пуліновська Лариса Петрівна.

Громадські слухання відбудуться 14 жовтня 2024 року об 14.00год в приміщенні старостату за адресою 12110, Житомирська обл.,  Коростенський район, с.Добринь, вул. Шевченка, 40

З містобудівною документацією можна ознайомитись за посиланням: ________________

Пояснювальна записка

Детальний план території