Приєднуйся до онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» – 24.10 о 10:00

Дата: 22.10.2024 09:46

У Житомирі розпочала роботу регіональна офлайн та онлайн-платформа для комунікації бізнесу із представниками влади «Діалог влади та бізнесу», яка впроваджується в рамках роботи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Головна її мета  – забезпечення максимальної взаємодії між бізнес-середовищем та владою на всіх рівнях.

Де? Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням (на платформі Zoom).

Ідентифікатор конференції: 870 436 9233

Код доступу: 10242024

Коли? 24 жовтня 2024

О котрій? 10:00

Тема: «Грантові програми для бізнесу під час війни, програма «Національний кешбек: Зроблено в Україні»

Для того, щоб зробити обговорення максимально ефективним, пропонується заздалегідь залишити свої запитання за посиланням.

Адже тільки спільними зусиллями ми можемо ефективно розвивати економіку регіону та України.

Лише взаємна довіра та партнерство є запорукою успіху. Тож пошук нових алгоритмів розв’язання поточних питань буде ефективним тільки в командній роботі!