#тияк: Вебквест-практикум «Психологічна резильєнтність в умовах війни»
31 жовтня 2024 року в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Першої леді Олени Зеленської “Ти як?” та відповідно до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 366-р, психологічна служба Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради проводить вебквест-практикум “Психологічна резильєнтність в умовах війни” для педагогічних працівників Житомирської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
Захід проходитиме в режимі офлайн для налагодження процесу обміну досвідом роботи психологічних служб закладів освіти обласного підпорядкування з питань збереження ментального здоров’я різних категорій учасників освітнього процесу, в умовах хронічного стресу, спричиненого повномасштабною війною російської федерації проти України.
Завдання вебквесту-практикуму:
- вдосконалення знань, умінь і практичних навичок педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти з надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу, в тому числі здобувачам освіти з особливими освітніми потребами;
- підвищення рівня обізнаності вчителів спецшколи про вплив травми та хронічного стресу на нервову систему людини; про резилієнс як потенціал людини до відновлення й подальшого розвитку після перенесених нею травматичних подій;
- відпрацювання навичок піклування про власне ментальне здоров’я за ресурсоорієнтованою моделлю подолання BASIC Ph, розробленою ізраїльським психологом і фахівцем із вивчення травми Мулі Лахадом.
Організатори спільного заходу: Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації; Департамент освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації; Житомирський музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради; Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради.
Розробник та ведучий вебквесту-практикуму – Алла Вишина, практичний психолог Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради, спеціаліст вищої категорії, сертифікований викладач Google Рівень 1, 2.
Тривалість вебквесту-практикуму – 2 год. Передбачена видача електронних сертифікатів за підсумками участі в заході з зазначенням кількості годин та переліку отриманих результатів.
Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/tyyak-vebkvest-praktykum-psyhologichna-rezylyentnist-v-umovah-vijny/