Щаслива новина! Мешканець Іршанська повернувся з полону!
Після десяти місяців полону, 12 червня 2025 року, в рамках масштабного обміну полоненими додому повернувся мешканець селища Іршанськ Залевський Олександр Сергійович. Це надзвичайно щаслива подія для сім’ї Олександра та для нашої громади. Десять місяців очікування, переживань, неспокою і ось цей щасливий день настав.
Олександр у січні 2015 року, з початку проведення АТО став на захист Батьківщини за контрактом. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну до війська був мобілізований у лютому 2022 року. Головний сержант командир 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А73ХХ Залевський Олександр виконував бойові завдання на Покровському напрямку, що на Донеччині. За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Користувався авторитетом та повагою серед військовослужбовців, має високу мотивацію до військової служби.
Вітаємо Сашка з поверненням на рідну землю, до рідного дому, до своєї сім’ї! Дякуємо за захист!
Його повернення та повернення багатьох українських військових – це результат титанічної праці та злагоджених дій багатьох людей і структур. Величезна вдячність усім, хто докладає до цього зусиль. Іршанська селищна рада піклуючись про повернення полонених жителів громади у січні 2025 року надіслала звернення до Президента України, Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених Служби Безпеки України, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС України, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (рішення №670 від 17.01.2025р.). Кожен повернений воїн – це життєствердний символ нашої незламності та прагнення повернути всіх! Повернення Олександра дає величезну надію усім тим, хто продовжує чекати.
Віримо в кожне повернення. Дякуємо кожному, хто бореться за наших людей. Дякуємо непереможному українському війську за захист!
Слава Україні!