Іршанська громада
Коростенський район, Житомирська область

Успішна участь команди Добринської гімназії у змаганнях з РЕГБІ-5

Дата: 20.03.2026 11:07
Кількість переглядів: 172

Фото без опису

19 березня 2026 року на базі спорткомплексу «Спартак» у місті Коростень відбувся ІІІ (районний) етап змаганнь з РЕГБІ-5 серед команд юнаків та дівчат 5-7 класів. Захід проходив у рамках проєкту Президента України «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

На спортивну подію з’їхалися команди закладів освіти Коростенщини, серед яких була команда Добринської гімназії.

Цього року уперше наші учні мали змогу випробувати свої сили у новому, для них, виді спорту РЕГБІ-5. 

Упродовж змагань юні спортсмени показали чудове вміння володіти овальним м’ячем, справжній спортивний характер та велике бажання перемагати. Кожна гра була цікавою, а учасники прагнули показати найкращий результат та гідно представити свою громаду.

За підсумками ігор команда Добринської гімназії посіла ІІІ місце. Команди - переможці були нагороджені кубками та дипломами, а учасники медалями, що стало символом спортивного успіху, згуртованості та віри у власні сили.

Вітаємо наших спортсменів з успішною участю у ІІІ (районному) етапі змаганнь з РЕГБІ-5.

Вдячні за можливість брати участь у спортивних заходах нашим Захисникам і Захисницям. Памʼятаємо і шануємо кожного і кожну, хто віддав своє життя за Україну.

 



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних