Дата: від до Скинути

В рамках відзначення 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС в громаді заплановано низку тематичних заходів. В адміністративній будівлі Іршанської селищної ради створено інсталяційну виставку «Чорнобиль очима дітей». Свої творчі доробки представили талановиті діти-вихованці Іршанської школи мистецтв, Центру естетичного виховання, також свої роботи представив художник Павло Гусєв. Усі роботи надзвичайно креативні та глибоко передають зміст  Чорнобильської трагедії.

12:34 23.04.2021