Іршанська селищна рада

Робоча зустріч з польськими партнерами

Сьогодні в сесійній залі Іршанської селищної ради відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради з представниками фірми GREENIE Polska (Польща), до якої були залучені профільні представники філії "ІГЗК" АТ "ОГХК" та КП "ІКП". Обговорювали питання реалізацій проекту реконструкції мереж освітлення з переходом на енергоефективне освітлення в смт Іршанськ.

15:02 29.08.2019

День пам'яті загиблих учасників АТО

Cаме 29 серпня, коли був розстріляний так званий “зелений” коридор пекельного Іловайська, відклавши свої буденні справи, згадайте їх – тих, хто, не жаліючи свого життя, пішов захищати наше життя, хто відлетів білим птахом у вічність, не докохавши, не народивши дітей, не обнявши дружину, не поцілувавши маму, не побачивши миру, за який віддав найдорожче. Мир обов’язково настане, а загиблі Воїни житимуть, допоки ми їх будемо пам’ятати. Згадайте наших Героїв - Сергія Фролова, Олексія Богуша, Олега Яндюка! Запаліть цього дня свічку пам’яті, прийдіть на могили загиблих, обніміть за них їхніх матерів та батьків, поцілуйте їхніх дітей.

14:35 29.08.2019

В Києві відбулась всеукраїнська акція пам’яті «Час НЕ лікує»

Вже п’ятий рік поспіль 28 серпня ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» проводить всеукраїнську акцію пам’яті «Час НЕ лікує», щоб згадати загиблих, вшанувати пам'ять та підтримати матерів, які залишилися самі.

08:14 29.08.2019

Озеро. Продовження

Нагадаємо, в квітні цього року селищною радою було встановлено три альтанки на прибережній зоні озера для створення комфортної відпочинкової зони жителів та гостей нашої громади.

16:45 19.08.2019