Дата: від до Скинути

До відома власників житлових приміщень, які прихистили внутрішньо переміщених осіб!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами), з метою забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб прийняте розпорядження селищного голови «Про утворення та затвердження Положення про комісію з перевірки факту проживання внутрішньо переміщених осіб на території Іршанської територіальної громади» №15 від 25.01.2024 року.

16:43 31.01.2024

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо закупівельних робіт по об’єктах, фінансування яких передбачено за кошти державного бюджету

Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».

16:27 31.01.2024