Заклади охорони здоров'я

В Україні стартує загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.

20:29:14 17.07.2023

Вакцинація від вітрянки: кому, коли і навіщо?

Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання та одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.

10:23:04 14.07.2023

МОЗ відповідає на питання українців щодо проходження МСЕК

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена – експертиза проводиться за направленням лікарсько-консультативної комісії незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування громадян, які звертаються для встановлення групи інвалідності.

10:13:16 14.07.2023

МОЗ рекомендує. Планування вагітності: щеплення.

На етапі підготовки до вагітності, жінці щонайменше потрібно зробити щеплення від вітряної віспи (якщо не хворіла раніше), вакцинацію та бустер від COVID-19, та планове сезонне щеплення від грипу.

11:09:07 12.07.2023

Про моніторинг впровадження першого етапу реформи охорони здоров'я

Станом на 30.08.2019 року в межах Житомирської області підключено до системи еHealth 55 закладів, зареєстровано 794 лікарів, підписали декларації 948140 пацієнтів або 77,7 % від всього населення області.

14:22:28 02.09.2019