Іршанське комунальне підприємство

Інформація про зміну вартості тарифів на поводження з побутовими відходами

11:37:49 07.10.2019

До уваги мешканців багатоквартирних будинків смт Іршанськ!

З 1 січня поточного року вступив в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в частині управління багатоквартирним будинком. Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» (зі змінами), 14 травня 2019 року було проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або співвласники яких не прийняли рішення про форму управління будинком в смт Іршанськ.

13:18:22 24.05.2019