Скажи чесно, ти як? ВІДЕО

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Буває, тривожні думки ніяк не дають заснути. Лежиш отак всю ніч. А в ранці не можеш встати і почати день. Це вказує на сильний стрес.

12:13 28.04.2023

Відкриті дані з турботою про майбутніх мам. Запустили чатбот «Буду мамою»

«Буду мамою» — сервіс на основі відкритих даних, який допоможе отримати всі необхідні обстеження та аналізи для вагітних, гарантовані державою, всього за кілька кліків. Над створенням чатбота працювала група кваліфікованих розробників: представники громадських організацій, органи влади та лікарі-акушери-гінекологи.

12:09 28.04.2023

Прийнято постанову КМУ щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 340 від 18.04.2023 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій” (далі ‒ постанова № 340).

12:04 28.04.2023

#ГвардіяНаступу: ХАРТІЯ. ВІДЕО

Як створювалась Хартія та які завдання стоять перед ними зараз, коли вони стали частиною Гвардії Наступу. Дивіться в інтерв’ю.

16:26 27.04.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров`я "Ти як?"

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

16:25 27.04.2023

#ТиЯк: Аптечка швидкої психологічної допомоги

Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?

11:52 26.04.2023