НМТ-2023: Де можна скласти національний мультипредметний тест за кордоном?

Триває реєстрація учасників на складання НМТ. Станом на понеділок майбутні випускники Житомирщини вже створили 7 138 персональних кабінети, з них 6 854 отримали повідомлення про успішну реєстрацію.

15:44 24.04.2023

#ГвардіяНаступу: Хартія здобуває волю

«Хартія» виникла на початку повномасштабної війни як добровольчий підрозділ. Її бійці обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон з російською федерацією під час контрнаступу ЗСУ. Хартійці захоплювали та знищували військову техніку й піхоту ворога. Вели тривалу оборону ділянки фронту в зоні відповідальності (с. Руська Лозова та с. Стельмахівка). Проводили аеророзвідку та коригування вогню артилерійських систем. «Хартія» — це єдиний добровольчий підрозділ у Бахмуті. Тепер новий етап підрозділу, адже «Хартія» стала 13-ю бригадою Національної гвардії України.

10:32 24.04.2023

До уваги власників державних актів на право власності на землю старого зразка Житомирщини!

Якщо ви маєте державний акт виданий з 1993-го по 2003 рік (червоного кольору), то ви повинні подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Адже ці акти не внесені в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру, запроваджену у 2002-му році. Земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номери.

13:41 19.04.2023

Хто може отримати відстрочку від мобілізації для догляду за родичами? ІНФОГРАФІКА

До контактного центру системи Безоплатна правова допомога телефонують громадяни з питаннями щодо відстрочки від мобілізації, зокрема для догляду за родичами літнього віку або з інвалідністю.

13:30 19.04.2023