Відпустка для вагітних жінок

Для забезпечення проходження здорової вагітності та добробуту найменших громадян кожна вагітна жінка зберігає за собою право на оплачувану відпустку. Адже, відпустка для вагітних жінок є ключовим заходом, спрямованим на підтримку майбутніх матерів та забезпечення їхнього фізичного й психологічного добробуту під час вагітності та після пологів.

10:11 16.08.2023

Щодо партнерської підтримки в проведені онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!" в межах Програмі «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес»

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже більше 23 років розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основні напрямки діяльності організації є: активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

10:09 16.08.2023