#Безбар’єрність: Цифрова безбар’єрність

Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.

17:44 30.08.2023

#Тияк?: Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни.

Де знайти межу між болем і задоволенням, чи можна вилікувати дофамінову залежність і як замінити нездорову звичку здоровою. Гостею подкасту «Простими словами» цього тижня стала Анна Лембке — докторка медичних наук, авторка бестселера про компульсивні залежності «Дофамінове покоління».

13:55 28.08.2023

Чим корисні офлайн-месенджери?

Під час війни, коли ворожі обстріли впливають на якість мобільного зв’язку, месенджери, які працюють без інтернету, стають надзвичайно корисними. Вони дозволяють зберігати зв’язок з рідними та друзями, обмінюючись повідомленнями, навіть коли звичайні засоби комунікації недоступні. Також офлайн-месенджери можуть використовуватися для координації допомоги та ресурсів серед тих, хто опинився у складних умовах

11:46 25.08.2023

#безбар’єрність: 6 правил безбар’єрного спілкування

Безбар’єрність – не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас. Можливість вільно та безпечно пересуватися містом – звичайно ж, це відсутність бар’єрів. Але дивимося ширше – вільний доступ до інтернету, можливість навчатися незалежно від віку чи стану здоров’я, рівне право до працевлаштування у чоловіка і жінки чи людей старше 45 років, заняття танцями чи спортом у будь-якому віці – це все про безбар’єрність також.

11:42 25.08.2023