Оголошення

Відбудеться звітування депутатів Іршанської селищної ради  Бондарчук Н.Л. та Семененка В.М. (округ №8) перед виборцями.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Іршанської селищної ради VІIІ скликання  05 березня 2022 року о 14:00 год. в приміщенні Будинку культури  с.Мелені  відбудеться звітування депутатів Іршанської селищної ради  Бондарчук Н.Л. та Семененка В.М. (округ №8) перед виборцями.

13:39:49 23.02.2022

Відбудеться звітування депутатів Іршанської селищної ради  Мазяр Н.Д. та Стрелець Т.І. (округ №7) перед виборцями

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Іршанської селищної ради VІIІ скликання  04 березня 2022 року о 10:00 год. в адмінбудівлі сільської ради  с.Шершні  відбудеться звітування депутатів Іршанської селищної ради  Мазяр Н.Д. та Стрелець Т.І. (округ №7) перед виборцями.

13:11:32 23.02.2022

До уваги учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих!!!

З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», в Житомирській області реалізується проєкт «Проєктний менеджмент у Громаді» для перепідготовки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих.

16:38:09 21.02.2022

Відбудеться звітування депутата Крученюка А.М. (округ №6) перед виборцями

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Іршанської селищної ради VІIІ скликання  27 лютого 2022 року о 14:00 год.

11:26:52 18.02.2022