ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ

#СтопШахрай: Як уберегтися від мобільного шахрайства

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства:

16:02:41 20.12.2023

#СтопШахрай: Як уберегтися від фейкових зборів

З початку російського вторгнення в Україну аферисти активно використовують соціальні мережі для обману людей, організовуючи фейкові збори коштів нібито на допомогу Збройним Силам України, пораненим воїнам та цивільному населенню, що постраждало від військових дій. Щоб уберегтися від таких шахрайств, важливо дотримуватися кількох основних правил.

11:33:38 06.12.2023

#СтопШахрай: Як орендувати житло і не натрапити на шахраїв

У часи війни, багато людей шукають безпечне житло або повертаються в країну, через що зростає попит на оренду квартир. Водночас це створює умови для активізації шахраїв, які намагаються використовувати ситуацію для власної вигоди.

13:04:58 24.11.2023

Поліцейські закликають дотримуватись простих правил інформаційної безпеки

Нещодавно до правоохоронців із повідомленням про ошуканство звернувся 60-річний житель Стриївської громади. Він розповів, що намагався здійснити грошовий переказ через мобільний банківський додаток, проте на екрані з’явилось повідомлення про перевищення ліміту. Відтак заявник вирішив скористатись одним із чат-ботів, у якому повідомив про проблему.

13:21:18 16.11.2023