ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ

#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

16:05:34 31.10.2023

#СтопШахрай: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

12:05:14 24.10.2023

#СтопШахрай: А чи знаєте ви що таке “вішинг”?

Отож, “вішинг” — один із видив телефонного шахрайства, головною метою якого є виманювання реквізитів банківських карток або іншої конфіденційної інформації, примушуваннями до переказу коштів на картку злодіїв.

16:11:25 21.09.2023

Чим корисні офлайн-месенджери?

Під час війни, коли ворожі обстріли впливають на якість мобільного зв’язку, месенджери, які працюють без інтернету, стають надзвичайно корисними. Вони дозволяють зберігати зв’язок з рідними та друзями, обмінюючись повідомленнями, навіть коли звичайні засоби комунікації недоступні. Також офлайн-месенджери можуть використовуватися для координації допомоги та ресурсів серед тих, хто опинився у складних умовах

11:46:11 25.08.2023