Запрошуємо до участі у базовому тренінгу «Молодіжний працівник». РЕЄСТРАЦІЯ

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською організацією «Інститут Креативних Інновацій» та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) заплановано проведення базового тренінгу «Молодіжний працівник».

10:34 04.05.2023

#Stopшахрайство: Головне управління Нацполіції Житомирщини оголошує творчий конкурс

Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв.

15:35 03.05.2023

#ТиЯк: Попросити допомоги — сміливе рішення

Особливо, якщо не звикли звертатися за психологічною підтримкою. Якщо звикли думати, що впораєтесь самостійно. Якщо соромно, боляче і неясно, з чого почати розмову із незнайомою людиною. Але так потрібно, щоб хтось прямо зараз вислухав.

15:32 03.05.2023

Хочеш дізнатись як проходить базова підготовка мобілізованих? Дивись у відео Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України зняло вже другий фільм  з циклу про мобілізацію. Цей - про базову підготовку мобілізованих.

15:20 03.05.2023