Дата: від до Скинути

Розпорядження селищного голови "Про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Іршанської ОТГ"

Анатолієм Раком від 25.03.2020 видано розпорядження  №46 «Про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Іршанської ОТГ», яким запроваджується на 30 днів надзвичайна ситуація на території громади через поширення коронавірусу SARS-СоV-2, та продовжуються до 24 квітня 2020 року усі карантинні заходи.

17:11 26.03.2020

Як не пропустити строк прийняття (відмови від) спадщини в умовах карантину

Одним із нагальних питань, з якими громадяни можуть звертатися до нотаріуса, є прийняття (відмова від) спадщини, адже законодавством встановлено строк 6 місяців з часу відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця.

10:16 26.03.2020

З 1 березня по 30 квітня звільнюються від ЄСВ всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю

Прийнятий 17 березня Закон № 533-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)" серед іншого також вніс зміни в Закон «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

09:48 26.03.2020

Для тих, хто повертається з-за кордону: Інструкція від МЗС України та МОЗ України

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.

14:40 23.03.2020