Згадуємо Героїв Небесної Сотні

Сьогодні ми з усією Україною згадуємо Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни.

11:35 20.02.2020

Доступні кредити 5-7-9% для підприємців

3 лютого 2020 року Уряд дав старт Державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”. Ця Програма передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

14:29 05.02.2020