Рекомендації щодо поводження з побутовими відходами під час карантину

Показник утворення відходів в Україні становить в середньому 250-300 кілограмів на людину за рік. Торік утворилось майже 53 млн м² побутових відходів, або понад 10 млн тонн, які були захоронені на шести тисячах сміттєзвалищ і полігонів.

09:07 17.04.2020

Великдень вдома

Наближається найбільше християнське свято Воскресіння Христове - Пасха!

09:10 16.04.2020

Розпочато поновлення селищного озера водою!!!

Аномально тепла цьогорічна зима, практично відсутність опадів у вигляді снігу і, як наслідок, відсутність весняного водопілля та ряд інших об’єктивних причин призвели до того, що озеро в селищі Іршанськ обміліло до критичних меж.

16:21 14.04.2020

Верховна Рада значно збільшила штрафи за забруднення повітря та випалювання сухої трави

За даними ДСНС від початку року пожежі знищили майже 18 тисяч гектарів екосистем, пожежники закликають не палити сухої трави, бо якщо ситуація зі загоряннями не зміниться, то до кінця року вигорить вся країна.

14:02 14.04.2020